MS3456L24-28PW
pregled izdelka
Številka dela: MS3456L24-28PW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3456L24-28PW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3456L24-28PW
Številka dela MS3456L24-28PW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1176 pcs Podatkovni list MS3456L24-28PW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3456L24-28PW
MS3456L24-28PW-ND
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 24 (Power) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Fluid Resistant Lastnosti Coupling Nut
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Automotive, Military
Podobni izdelki
MS3456L24-28S
MS3456L24-28S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1017 pcs
Prenesi: MS3456L24-28S.pdf
RFQ
MS3456L24-28SW
MS3456L24-28SW
Na zalogi: 892 pcs
Prenesi: MS3456L24-28SW.pdf
RFQ
MS3456L24-28P
MS3456L24-28P
Opis: CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP