MS3470L14-12PLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L14-12PLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470L14-12PLC.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L14-12PLC
Številka dela MS3470L14-12PLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2467 pcs Podatkovni list MS3470L14-12PLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-12
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470L14-12PLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 12
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (4), 20 (8)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Podobni izdelki
MS3470L14-12P-LC
MS3470L14-12P-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Na zalogi: 3175 pcs
Prenesi: MS3470L14-12P-LC.pdf
RFQ
MS3470L14-12P
MS3470L14-12P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1715 pcs
Prenesi: MS3470L14-12P.pdf
RFQ
MS3470L14-12PX
MS3470L14-12PX