MS3470L14-12PX
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L14-12PX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3470L14-12PX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L14-12PX
Številka dela MS3470L14-12PX Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1987 pcs Podatkovni list MS3470L14-12PX.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3470L14-12PX
Usmerjenost X delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 12 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470L14-12S
MS3470L14-12S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2035 pcs
Prenesi: MS3470L14-12S.pdf
RFQ
MS3470L14-15A
MS3470L14-15A
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Na zalogi: 3637 pcs
Prenesi: MS3470L14-15A.pdf
RFQ
MS3470L14-12PX
MS3470L14-12PX
Opis: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP