MS3470L24-31AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L24-31AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 31POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470L24-31AW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 861 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L24-31AW
Številka dela MS3470L24-31AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 31POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 861 pcs Podatkovni list MS3470L24-31AW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-31
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470L24-31AW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 31
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount