MS3470L24-31B
pregled izdelka
Številka dela: MS3470L24-31B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470L24-31B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470L24-31B
Številka dela MS3470L24-31B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1780 pcs Podatkovni list MS3470L24-31B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-31
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470L24-31B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 31
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470L24-31BW
MS3470L24-31BW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT