MS3470W14-19AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W14-19AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W14-19AW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W14-19AW
Številka dela MS3470W14-19AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2435 pcs Podatkovni list MS3470W14-19AW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-19
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W14-19AW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470W14-19AY
MS3470W14-19AY
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 4121 pcs
Prenesi: MS3470W14-19AY.pdf
RFQ
MS3470W14-19AX
MS3470W14-19AX
Na zalogi: 4532 pcs
Prenesi: MS3470W14-19AX.pdf
RFQ
MS3470W14-19A
MS3470W14-19A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: MS3470W14-19A.pdf
MS3470W14-18SW
MS3470W14-18SW
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3470W14-18SW.pdf
MS3470W14-19B
MS3470W14-19B
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Prenesi: MS3470W14-19B.pdf