MS3470W14-19B
pregled izdelka
Številka dela: MS3470W14-19B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3470W14-19B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3470W14-19B
Številka dela MS3470W14-19B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2867 pcs Podatkovni list MS3470W14-19B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-19
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3470W14-19B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3470W14-19AX
MS3470W14-19AX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Na zalogi: 2752 pcs
Prenesi: MS3470W14-19AX.pdf
RFQ
MS3470W14-19BW
MS3470W14-19BW
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT