MS3472L24-61PW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3472L24-61PW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: MS3472L24-61PW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 995 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 995 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472L24-61PW
Številka dela MS3472L24-61PW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 995 pcs Podatkovni list MS3472L24-61PW.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3472L24-61PW
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3472L24-61PW
Velik premer dobavljen 24-61 Lastnosti -
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material W Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3472L24-61P
MS3472L24-61P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Na zalogi: 1070 pcs
Prenesi: MS3472L24-61P.pdf
RFQ
MS3472L24-61PX
MS3472L24-61PX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1667 pcs
Prenesi: MS3472L24-61PX.pdf
RFQ
Prenesi: MS3472L24-61PX.pdf
MS3472L24-61PX-LC
MS3472L24-61PX-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Prenesi: MS3472L24-61PX-LC.pdf
MS3472L24-61PW
MS3472L24-61PW
Prenesi: MS3472L24-61PW.pdf
MS3472L24-61BZ
MS3472L24-61BZ
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Prenesi: MS3472L24-61BZ.pdf
Prenesi: MS3472L24-61BZ.pdf
MS3472L24-61PW-LC
MS3472L24-61PW-LC
Prenesi: MS3472L24-61PW-LC.pdf
MS3472L24-61PY
MS3472L24-61PY
Prenesi: MS3472L24-61PY.pdf
MS3472L24-61P-LC
MS3472L24-61P-LC
Prenesi: MS3472L24-61P-LC.pdf
Na zalogi: 898 pcs
Prenesi: MS3472L24-61PY.pdf
Prenesi: MS3472L24-61P.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika