MS3472L24-61PX
pregled izdelka
Številka dela: MS3472L24-61PX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: MS3472L24-61PX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472L24-61PX
Številka dela MS3472L24-61PX Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1094 pcs Podatkovni list MS3472L24-61PX.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3472L24-61PX
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3472L24-61PX
Velik premer dobavljen 24-61 Lastnosti -
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material X Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla -
Podobni izdelki
MS3472L24-61PX-LC
MS3472L24-61PX-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT