MS3472W14-12A
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W14-12A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3472W14-12A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W14-12A
Številka dela MS3472W14-12A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1575 pcs Podatkovni list MS3472W14-12A.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-12
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3472W14-12A Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 12
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (4), 20 (8)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3472W14-12AW
MS3472W14-12AW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Na zalogi: 1556 pcs
Prenesi: MS3472W14-12AW.pdf
RFQ
MS3472W14-12AX
MS3472W14-12AX
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Na zalogi: 2839 pcs
Prenesi: MS3472W14-12AX.pdf
RFQ
MS3472W12-8SY-LC
MS3472W12-8SY-LC
Opis: CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT
Prenesi: MS3472W12-8SY-LC.pdf
MS3472W14-12B
MS3472W14-12B
Opis: CONN HSG RCPT 12POS WALL MNT SKT
Prenesi: MS3472W14-12B.pdf
MS3472W14-12AW
MS3472W14-12AW