MS3472W14-12B
pregled izdelka
Številka dela: MS3472W14-12B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 12POS WALL MNT SKT
Podatkovni listi: MS3472W14-12B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3472W14-12B
Številka dela MS3472W14-12B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 12POS WALL MNT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2117 pcs Podatkovni list MS3472W14-12B.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (4), 20 (8) Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS3472W14-12B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 12
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3472W14-12B
Velik premer dobavljen 14-12 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 12 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 12POS WALL MNT SKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Flange
Podobni izdelki
MS3472W14-12BX
MS3472W14-12BX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG RCPT 12POS WALL MNT SKT
Na zalogi: 2005 pcs
Prenesi: MS3472W14-12BX.pdf
RFQ
MS3472W14-12BW
MS3472W14-12BW