MS3474L16-26A
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L16-26A
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT PIN
Podatkovni listi: MS3474L16-26A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L16-26A
Številka dela MS3474L16-26A Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1258 pcs Podatkovni list MS3474L16-26A.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AMS3474L16-26A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3474L16-26A
Velik premer dobavljen 16-26 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT PIN
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Bulkhead - Front Side Nut
Podobni izdelki
MS3474L16-26AW
MS3474L16-26AW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT PIN