MS3474L16-26BW
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L16-26BW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474L16-26BW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L16-26BW
Številka dela MS3474L16-26BW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1409 pcs Podatkovni list MS3474L16-26BW.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474L16-26BW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3474L16-26PZ
MS3474L16-26PZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1296 pcs
Prenesi: MS3474L16-26PZ.pdf
RFQ
MS3474L16-26B
MS3474L16-26B
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT