MS3474L24-31P
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L24-31P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: MS3474L24-31P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 837 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 837 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L24-31P
Številka dela MS3474L24-31P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 837 pcs Podatkovni list MS3474L24-31P.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3474L24-31P
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3474L24-31P
Velik premer dobavljen 24-31 Lastnosti -
Razširjen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla -
Podobni izdelki
MS3474L24-31BW
MS3474L24-31BW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT
Na zalogi: 1606 pcs
Prenesi: MS3474L24-31BW.pdf
RFQ
MS3474L24-31PW
MS3474L24-31PW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Na zalogi: 933 pcs
Prenesi: MS3474L24-31PW.pdf
RFQ
MS3474L24-31PW-LC
MS3474L24-31PW-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 31POS PNL MT
Na zalogi: 1333 pcs
Prenesi: MS3474L24-31PW-LC.pdf
MS3474L24-31BX
MS3474L24-31BX
Prenesi: MS3474L24-31BX.pdf
MS3474L24-31P
MS3474L24-31P
Opis: CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3474L24-31P.pdf
MS3474L24-31BY
MS3474L24-31BY
Prenesi: MS3474L24-31BY.pdf
MS3474L24-31P-LC
MS3474L24-31P-LC