MS3474L24-31PW
pregled izdelka
Številka dela: MS3474L24-31PW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: MS3474L24-31PW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 933 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 933 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474L24-31PW
Številka dela MS3474L24-31PW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 933 pcs Podatkovni list MS3474L24-31PW.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3474L24-31PW
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3474L24-31PW
Velik premer dobavljen 24-31 Lastnosti -
Razširjen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 31POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock