MS3474W12-10AW
pregled izdelka
Številka dela: MS3474W12-10AW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474W12-10AW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474W12-10AW
Številka dela MS3474W12-10AW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1724 pcs Podatkovni list MS3474W12-10AW.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474W12-10AW Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3474W12-10AW
MS3474W12-10AW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Na zalogi: 3112 pcs
Prenesi: MS3474W12-10AW.pdf
RFQ
MS3474W12-10AY
MS3474W12-10AY
Na zalogi: 3638 pcs
Prenesi: MS3474W12-10AY.pdf
RFQ
MS3474W12-10AX
MS3474W12-10AX
Prenesi: MS3474W12-10AX.pdf
MS3474W12-10A
MS3474W12-10A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: MS3474W12-10A.pdf
Prenesi: MS3474W12-10AX.pdf
MS3474W106PW
MS3474W106PW
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3474W106PW.pdf