MS3474W12-10AX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3474W12-10AX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474W12-10AX.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474W12-10AX
Številka dela MS3474W12-10AX Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2148 pcs Podatkovni list MS3474W12-10AX.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474W12-10AX Usmerjenost X
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount