MS3474W12-10B
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3474W12-10B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474W12-10B.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474W12-10B
Številka dela MS3474W12-10B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2142 pcs Podatkovni list MS3474W12-10B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 12-10
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474W12-10B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3474W12-10AZ
MS3474W12-10AZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Na zalogi: 1948 pcs
Prenesi: MS3474W12-10AZ.pdf
RFQ
MS3474W12-10BW
MS3474W12-10BW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Na zalogi: 3388 pcs
Prenesi: MS3474W12-10BW.pdf
RFQ
Prenesi: MS3474W12-10AZ.pdf
MS3474W12-10B
MS3474W12-10B
Prenesi: MS3474W12-10B.pdf
MS3474W12-10AX
MS3474W12-10AX
Prenesi: MS3474W12-10AX.pdf
MS3474W12-10AY
MS3474W12-10AY
Prenesi: MS3474W12-10AY.pdf
Prenesi: MS3474W12-10AX.pdf
MS3474W12-10BX
MS3474W12-10BX
Prenesi: MS3474W12-10BX.pdf
Prenesi: MS3474W12-10AY.pdf
MS3474W12-10BX
MS3474W12-10BX
Prenesi: MS3474W12-10BX.pdf
MS3474W12-10BW
MS3474W12-10BW
Prenesi: MS3474W12-10BW.pdf
MS3474W12-10BY
MS3474W12-10BY
Prenesi: MS3474W12-10BY.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika