MS3474W20-24BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3474W20-24BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi: MS3474W20-24BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474W20-24BY
Številka dela MS3474W20-24BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1293 pcs Podatkovni list MS3474W20-24BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-24
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3474W20-24BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount