MS3474W20-24SY
pregled izdelka
Številka dela: MS3474W20-24SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3474W20-24SY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3474W20-24SY
Številka dela MS3474W20-24SY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1279 pcs Podatkovni list MS3474W20-24SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3474W20-24SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 (Power) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Industrial, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3474W20-39AW
MS3474W20-39AW
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 2278 pcs
Prenesi: MS3474W20-39AW.pdf
RFQ
MS3474W20-24S
MS3474W20-24S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 952 pcs
Prenesi: MS3474W20-24S.pdf
RFQ
MS3474W20-39A
MS3474W20-39A