MS3475W22-21SWLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W22-21SWLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W22-21SWLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W22-21SWLC
Številka dela MS3475W22-21SWLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1492 pcs Podatkovni list MS3475W22-21SWLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-21
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W22-21SWLC Usmerjenost W
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)