MS3475W22-32B
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W22-32B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W22-32B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W22-32B
Številka dela MS3475W22-32B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1302 pcs Podatkovni list MS3475W22-32B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-32
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W22-32B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W22-32BZ
MS3475W22-32BZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE