MS3475W22-32BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W22-32BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W22-32BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W22-32BY
Številka dela MS3475W22-32BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1458 pcs Podatkovni list MS3475W22-32BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-32
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W22-32BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)