MS3476W12-10PW
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W12-10PW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 10POS INLINE PIN
Podatkovni listi: MS3476W12-10PW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W12-10PW
Številka dela MS3476W12-10PW Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 10POS INLINE PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2291 pcs Podatkovni list MS3476W12-10PW.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3476W12-10PW
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3476W12-10PW
Velik premer dobavljen 12-10 Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 10POS INLINE PIN
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material W Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476W12-10BZ
MS3476W12-10BZ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Na zalogi: 3939 pcs
Prenesi: MS3476W12-10BZ.pdf
RFQ
MS3476W12-10PW-LC
MS3476W12-10PW-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
Na zalogi: 4093 pcs
Prenesi: MS3476W12-10PW-LC.pdf
RFQ
MS3476W12-10P
MS3476W12-10P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 10POS INLINE PIN
Prenesi: MS3476W12-10P.pdf
MS3476W12-10PW
MS3476W12-10PW
Opis: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3476W12-10PW.pdf
MS3476W12-10PX
MS3476W12-10PX
Prenesi: MS3476W12-10PX.pdf
MS3476W12-10PX-LC
MS3476W12-10PX-LC
Prenesi: MS3476W12-10PX-LC.pdf
Prenesi: MS3476W12-10P.pdf
MS3476W12-10PWLC
MS3476W12-10PWLC