MS3476W12-10PX
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W12-10PX
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 10POS INLINE PIN
Podatkovni listi: MS3476W12-10PX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W12-10PX
Številka dela MS3476W12-10PX Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 10POS INLINE PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1904 pcs Podatkovni list MS3476W12-10PX.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS3476W12-10PX
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS3476W12-10PX
Velik premer dobavljen 12-10 Lastnosti -
Razširjen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 10POS INLINE PIN
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock