MS3476W16-26B
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W16-26B
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W16-26B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W16-26B
Številka dela MS3476W16-26B Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1922 pcs Podatkovni list MS3476W16-26B.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W16-26B Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.305" (33.15mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476W16-23SX-LC
MS3476W16-23SX-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 23POS INLINE
Na zalogi: 3240 pcs
Prenesi: MS3476W16-23SX-LC.pdf
RFQ
MS3476W16-26B
MS3476W16-26B
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 3492 pcs
Prenesi: MS3476W16-26B.pdf
RFQ
MS3476W16-26BW
MS3476W16-26BW
Prenesi: MS3476W16-26BW.pdf
MS3476W16-26AZ
MS3476W16-26AZ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Prenesi: MS3476W16-26AZ.pdf
MS3476W16-26BZ
MS3476W16-26BZ
Prenesi: MS3476W16-26BZ.pdf
MS3476W16-26AY
MS3476W16-26AY
Prenesi: MS3476W16-26AY.pdf
MS3476W16-26BY
MS3476W16-26BY
Opis: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Prenesi: MS3476W16-26BY.pdf
MS3476W16-26BW
MS3476W16-26BW
Prenesi: MS3476W16-26BW.pdf
MS3476W16-26BY
MS3476W16-26BY