MS3476W16-26BY
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W16-26BY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W16-26BY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W16-26BY
Številka dela MS3476W16-26BY Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1932 pcs Podatkovni list MS3476W16-26BY.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W16-26BY Usmerjenost Y
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.305" (33.15mm)