MS3476W16-26PLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W16-26PLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W16-26PLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W16-26PLC
Številka dela MS3476W16-26PLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2192 pcs Podatkovni list MS3476W16-26PLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W16-26PLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.305" (33.15mm)