TV06RL-17-26PA-LC
pregled izdelka
Številka dela: TV06RL-17-26PA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Podatkovni listi: TV06RL-17-26PA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RL-17-26PA-LC
Številka dela TV06RL-17-26PA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5876 pcs Podatkovni list TV06RL-17-26PA-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATV06RL-17-26PA-LC Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel, Nickel Premer spojne gredi 1.406" (35.71mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06RL-17-26SA-LC
TV06RL-17-26SA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 4022 pcs
Prenesi: TV06RL-17-26SA-LC.pdf
RFQ
TV06RL-17-26PB
TV06RL-17-26PB
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5369 pcs
Prenesi: TV06RL-17-26PB.pdf
RFQ
TV06RL-17-26P
TV06RL-17-26P