TV06RL-17-26PA
pregled izdelka
Številka dela: TV06RL-17-26PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TV06RL-17-26PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TV06RL-17-26PA
Številka dela TV06RL-17-26PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5578 pcs Podatkovni list TV06RL-17-26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATV06RL-17-26PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TV06RL-17-26S
TV06RL-17-26S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 585 pcs
Prenesi: TV06RL-17-26S.pdf
RFQ
TV06RL-17-26P
TV06RL-17-26P
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 773 pcs
Prenesi: TV06RL-17-26P.pdf
RFQ
TV06RL-17-26JB-LC
TV06RL-17-26JB-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 4622 pcs
Prenesi: TV06RL-17-26JB-LC.pdf
TV06RL-17-26PA-LC
TV06RL-17-26PA-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE