TVP00RS-11-19P-P35AD
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RS-11-19P-P35AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi: 1.TVP00RS-11-19P-P35AD.pdf2.TVP00RS-11-19P-P35AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RS-11-19P-P35AD
Številka dela TVP00RS-11-19P-P35AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4668 pcs Podatkovni list 1.TVP00RS-11-19P-P35AD.pdf2.TVP00RS-11-19P-P35AD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RS-11-19P-P35AD
TVP00RS1119PP35AD
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti Alignment Disc Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Podobni izdelki
TVP00RS-11-19P-P35
TVP00RS-11-19P-P35
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER