TVP00RS-11-19S
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RS-11-19S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TVP00RS-11-19S.pdf2.TVP00RS-11-19S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RS-11-19S
Številka dela TVP00RS-11-19S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4400 pcs Podatkovni list 1.TVP00RS-11-19S.pdf2.TVP00RS-11-19S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RS-11-19S
TVP00RS1119S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Podobni izdelki
TVP00RS-11-19S-S15AD
TVP00RS-11-19S-S15AD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Na zalogi: 4377 pcs
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S15AD.pdf
RFQ
TVP00RS-11-19S-S1
TVP00RS-11-19S-S1
Na zalogi: 4676 pcs
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S1.pdf
RFQ
TVP00RS-11-19P-P35
TVP00RS-11-19P-P35
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P35.pdf
TVP00RS-11-19S-S2
TVP00RS-11-19S-S2
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S2.pdf
TVP00RS-11-19P-P3AD
TVP00RS-11-19P-P3AD
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P3AD.pdf
TVP00RS-11-19P-P35AD
TVP00RS-11-19P-P35AD
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P35AD.pdf
TVP00RS-11-19S-LC
TVP00RS-11-19S-LC
Opis: HD 38999 19C 19#23 SKT RECP
Na zalogi: 715 pcs
Prenesi: TVP00RS-11-19S-LC.pdf
TVP00RS-11-19P-P3
TVP00RS-11-19P-P3
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P3.pdf
TVP00RS-11-19S-S1AD
TVP00RS-11-19S-S1AD
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S1AD.pdf
TVP00RS-11-19P-P25AD
TVP00RS-11-19P-P25AD
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P25AD.pdf
TVP00RS-11-19P-P2AD
TVP00RS-11-19P-P2AD
Prenesi: TVP00RS-11-19P-P2AD.pdf
TVP00RS-11-19S-S15
TVP00RS-11-19S-S15
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S15.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika