TVP00RS-13-32P-LC
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RS-13-32P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: TVP00RS-13-32P-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 768 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 768 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RS-13-32P-LC
Številka dela TVP00RS-13-32P-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 768 pcs Podatkovni list TVP00RS-13-32P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 13-32
Shell material Stainless Steel Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena AATVP00RS-13-32P-LC
TVP00RS1332PLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Firewall Usage
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage