TVP00RS-13-32P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVP00RS-13-32P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.TVP00RS-13-32P.pdf2.TVP00RS-13-32P.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 618 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVP00RS-13-32P
Številka dela TVP00RS-13-32P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 618 pcs Podatkovni list 1.TVP00RS-13-32P.pdf2.TVP00RS-13-32P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 13-32 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena AATVP00RS-13-32P
TVP00RS1332P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVP00RS-11-19S-S35AD
TVP00RS-11-19S-S35AD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
Na zalogi: 4861 pcs
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S35AD.pdf
RFQ
TVP00RS-13-32P-P15AD
TVP00RS-13-32P-P15AD
Opis: CONN RCPT MALE 32POS GOLD SOLDER
Na zalogi: 281 pcs
Prenesi: TVP00RS-13-32P-P15AD.pdf
RFQ
TVP00RS-11-19S-S35
TVP00RS-11-19S-S35
Na zalogi: 5171 pcs
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S35.pdf
TVP00RS-11-19S-S3AD
TVP00RS-11-19S-S3AD
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S3AD.pdf
TVP00RS-13-32P-P1AD
TVP00RS-13-32P-P1AD
Prenesi: TVP00RS-13-32P-P1AD.pdf
TVP00RS-13-32P-P15
TVP00RS-13-32P-P15
Na zalogi: 345 pcs
Prenesi: TVP00RS-13-32P-P15.pdf
TVP00RS-11-19S-S3
TVP00RS-11-19S-S3
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S3.pdf
TVP00RS-13-32P-LC
TVP00RS-13-32P-LC
Opis: CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 768 pcs
Prenesi: TVP00RS-13-32P-LC.pdf
TVP00RS-11-19S-S2
TVP00RS-11-19S-S2
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S2.pdf
TVP00RS-13-32P-P2
TVP00RS-13-32P-P2
Na zalogi: 401 pcs
Prenesi: TVP00RS-13-32P-P2.pdf
TVP00RS-13-32P-P1
TVP00RS-13-32P-P1
Prenesi: TVP00RS-13-32P-P1.pdf
TVP00RS-11-19S-S2AD
TVP00RS-11-19S-S2AD
Prenesi: TVP00RS-11-19S-S2AD.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika