TVPS00RF-21-16PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-21-16PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 16POS PNL MT
Podatkovni listi: TVPS00RF-21-16PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-21-16PC-LC
Številka dela TVPS00RF-21-16PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG MALE 16POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1913 pcs Podatkovni list TVPS00RF-21-16PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-16
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVPS00RF-21-16PC-LC
TVPS00RF2116PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount