TVPS00RF-21-16PC
pregled izdelka
Številka dela: TVPS00RF-21-16PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVPS00RF-21-16PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVPS00RF-21-16PC
Številka dela TVPS00RF-21-16PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1696 pcs Podatkovni list TVPS00RF-21-16PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVPS00RF-21-16PC
TVPS00RF2116PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVPS00RF-21-16PA-LC
TVPS00RF-21-16PA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: TV 16C 16#16 PIN RECP
Na zalogi: 3317 pcs
Prenesi: TVPS00RF-21-16PA-LC.pdf
RFQ
TVPS00RF-21-16PC-LC
TVPS00RF-21-16PC-LC
Opis: CONN RCPT HSG MALE 16POS PNL MT