TVS06RF-19-32PB
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-19-32PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-19-32PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-19-32PB
Številka dela TVS06RF-19-32PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5175 pcs Podatkovni list TVS06RF-19-32PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-19-32PB
TVS06RF1932PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS06RF-19-32JN
TVS06RF-19-32JN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1751 pcs
Prenesi: TVS06RF-19-32JN.pdf
RFQ
TVS06RF-19-32PB-LC
TVS06RF-19-32PB-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE