TVS06RF-19-32PC
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-19-32PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-19-32PC.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-19-32PC
Številka dela TVS06RF-19-32PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1451 pcs Podatkovni list TVS06RF-19-32PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-19-32PC
TVS06RF1932PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS06RF-19-32P
TVS06RF-19-32P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP