TVS06RF-19-32SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-19-32SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka TV 32C 32#20 SKT PLUG
Podatkovni listi: TVS06RF-19-32SC-LC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-19-32SC-LC
Številka dela TVS06RF-19-32SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis TV 32C 32#20 SKT PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1754 pcs Podatkovni list TVS06RF-19-32SC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AATVS06RF-19-32SC-LC
TVS06RF1932SCLC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca TVS06RF-19-32SC-LC
Velik premer dobavljen 19-32 Vstavi material Aluminum, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis TV 32C 32#20 SKT PLUG
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.516" (38.51mm)