TVS06RF-19-32SC
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-19-32SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-19-32SC.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-19-32SC
Številka dela TVS06RF-19-32SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1225 pcs Podatkovni list TVS06RF-19-32SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-19-32SC
TVS06RF1932SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold