TVS06RF-23-55SC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-23-55SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: TVS06RF-23-55SC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-23-55SC-LC
Številka dela TVS06RF-23-55SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5998 pcs Podatkovni list TVS06RF-23-55SC-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVS06RF-23-55SC-LC
TVS06RF2355SCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS06RF-23-6B
TVS06RF-23-6B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE
Na zalogi: 660 pcs
Prenesi: TVS06RF-23-6B.pdf
RFQ
TVS06RF-23-55SC
TVS06RF-23-55SC
Opis: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP