TVS06RF-23-55SC
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-23-55SC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-23-55SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-23-55SC
Številka dela TVS06RF-23-55SC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4130 pcs Podatkovni list TVS06RF-23-55SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-23-55SC
TVS06RF2355SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut, Self Locking Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -