TVS06RF-J19PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J19PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: TVS06RF-J19PC-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 920 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J19PC-LC
Številka dela TVS06RF-J19PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 920 pcs Podatkovni list TVS06RF-J19PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-19
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVS06RF-J19PC-LC
TVS06RFJ19PCLC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)