TVS06RF-J19PD
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J19PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: TVS06RF-J19PD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 597 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 597 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J19PD
Številka dela TVS06RF-J19PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 597 pcs Podatkovni list TVS06RF-J19PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AATVS06RF-J19PD
TVS06RFJ19PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TVS06RF-J19PA
TVS06RF-J19PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 913 pcs
Prenesi: TVS06RF-J19PA.pdf
RFQ
TVS06RF-J19S
TVS06RF-J19S
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 535 pcs
Prenesi: TVS06RF-J19S.pdf
RFQ
TVS06RF-J19PD-LC
TVS06RF-J19PD-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE