TVS06RF-J29AD
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J29AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
Podatkovni listi: TVS06RF-J29AD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 915 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 915 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J29AD
Številka dela TVS06RF-J29AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 915 pcs Podatkovni list TVS06RF-J29AD.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-29
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVS06RF-J29AD
TVS06RFJ29AD
Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)