TVS06RF-J29BA
pregled izdelka
Številka dela: TVS06RF-J29BA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Podatkovni listi: TVS06RF-J29BA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TVS06RF-J29BA
Številka dela TVS06RF-J29BA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1443 pcs Podatkovni list TVS06RF-J29BA.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-29
Shell material Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AATVS06RF-J29BA
TVS06RFJ29BA
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
TVS06RF-J29BE
TVS06RF-J29BE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Na zalogi: 1242 pcs
Prenesi: TVS06RF-J29BE.pdf
RFQ
TVS06RF-J29B
TVS06RF-J29B