66951-028LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
66951-028LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 66951-028LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN RCPT 28POS .100 SGL STR PCB
Podatkovni listi: 66951-028LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 66951-028LF
Številka dela 66951-028LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN RCPT 28POS .100 SGL STR PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4948 pcs Podatkovni list 66951-028LF.pdf
Voltage Rating 1250V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija Dubox™, BergCon® PV™
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Druga imena 609-2258
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 28
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.325" (8.25mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Trenutna ocena - Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.142" (3.60mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)
Končna debelina - parjenje 30.0µin (0.76µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije Automotive, General Purpose, Industrial, Medical, Telecommunications
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
66951-027LF
66951-027LF
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: CONN RCPT 27POS .100 SGL STR PCB
Na zalogi: 4207 pcs
Prenesi: 66951-027LF.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: CONN RCPT 28POS T/H GOLD
Na zalogi: 4927 pcs
Prenesi: 66951-028.pdf
RFQ
Opis: CONN RCPT 24POS .100 SGL STR PCB
Prenesi: 66951-024LF.pdf
Opis: CONN RCPT 32POS .100 SGL STR PCB
Opis: CONN RCPT 24POS T/H GOLD