66951-030LF
Amphenol FCIAmphenol FCI
66951-030LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 66951-030LF
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN RCPT 30POS .100 SGL STR PCB
Podatkovni listi: 66951-030LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
875 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 66951-030LF
Številka dela 66951-030LF Proizvajalec Amphenol FCI
Opis CONN RCPT 30POS .100 SGL STR PCB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27489 pcs Podatkovni list 66951-030LF.pdf
Voltage Rating 1250V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija Dubox™, BergCon® PV™
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Druga imena 609-2260
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Polyester, Glass Filled Višina izolacije 0.325" (8.25mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.142" (3.60mm)