FCE17A15PB2DB
Amphenol Commercial ProductsAmphenol Commercial Products
Amphenol Commercial Products
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCE17A15PB2DB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.FCE17A15PB2DB.pdf2.FCE17A15PB2DB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCE17A15PB2DB
Številka dela FCE17A15PB2DB Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6034 pcs Podatkovni list 1.FCE17A15PB2DB.pdf2.FCE17A15PB2DB.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija FCE17
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Phosphor Bronze Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino 15.0µin (0.38µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva Black Razmik med predelki 0.405" (10.29mm)