FCE17A15PB2EB
pregled izdelka
Številka dela: FCE17A15PB2EB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: 1.FCE17A15PB2EB.pdf2.FCE17A15PB2EB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FCE17A15PB2EB
Številka dela FCE17A15PB2EB Proizvajalec Amphenol Commercial Products
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6191 pcs Podatkovni list 1.FCE17A15PB2EB.pdf2.FCE17A15PB2EB.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija FCE17
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Stanovanjski material Thermoplastic, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Signal
Barva Black Razmik med predelki 0.405" (10.29mm)